את יושבת ומדברת עם אמא. היא מדברת על דברים שלה ואת חושבת רק על איך כמה שיותר מהר להיכנס למיטה החמה שלך. אני נמצא בחדר הסמוך ואני מחזיק ביד שלט מה צעצוע שנמצא אצלך בתוך הכוס, כבר שכחת ממנו. אני מפעיל את הצעצוע…את מרגישה?

את בלי תחתונים, במכנס ספורטיבי אפור וחולצה ירוקה. את מתחילה להתחרמן, הפטמות שלך מתחילות לבלוט דרך החולצה. אני עדיין במהירות בינונית , אבל את כבר רטובה ומנסה להחביא את זה מאמא. את מתחילה לנשוך את השפם בלי לשים לב. את המתחילה לזוז על הספה ,מנסה להכניס יד לתוך התחתונים ,אבל נזכרת שאמא מסתכלת עליך. אני מגביר את הקצב של הצעצוע ואת מבינה שאת חייבת לסבול את זה עוד קצת.

אמא יוצאת שניה למטבח,מישהו התקשר אליה. במקום להוציא את הצעצוע את מאפשרת לעצמך גניחה. המיצים שלך נוזלות לך ברגליים,מזל שהמכנס עבה ולא רואים את הכתם. אבל הפטמות העומדות מסגירות אותך. את לובשת סוודר וברגע זה את מקבלת אורגזמה, הצעקה שלך מאפשרת לי לגלות את זה. אני מוריד את המהירות ואמא שלך חוזרת מהמטבח.

את מסבירה לה שכמעט נפלת ,בגלל זה הצעקה. באותו רגע את מרגישה שהצעצוע שוב מגביר מהירות כדי להזכיר לך למה במאת צעקת, כאלו הוא נעלב על השקר. את יודעת שאסור לך להיכנס אלי עכשיו,אמא לא תהיה מרוצה אם תגלה שאני שם. הנשימה שלך כבר לא יציבה,את מדברת לעט. אמא שואלת מה קרה,את מסבירה לה שאת לא מרגישה טוב. היא מלטפת אותך על הראש ומתחילה להתארגן הביתה. את יודעת שעוד רגע כבר לא תצטרכי להחביא את הרגשות שלך. את מלווה אותה עד הדלת,היא אומרת לך שלום ועוזבת. איך שהדלת נסגרה,את חוזרת לסלון,נופלת על הרצפה וכל הרגשות שלך שהחזקת בתוכך סוף סוף יוצאות החוצה.