הייתי בת 18 כאשר נפרדתי מאהבת חיי. אחרי שסבלתי מהפרידה עם עצמי, החלטתי שאני לא רוצה יותר להיכנס לזוגיות, כדי לא להתאכזב עוד יותר. אבל לא יכולתי לסרב לגוף שלי הנאות של סקס, במיוחד בגיל כאשר הראש חושב רק על זה. ככה הכרתי את רונן. ממנו הייתי צריכה רק סקס וזה היה הדדי. בנוסף הוא היה אוהבת לצלם אותי ערומה, או כאשר אני בהלבשה תחתונה סקסית ובמיוחד כאשר הייתי משחקת עם עצמי. סקס אחרי הצילומים האלה היה מדהים. ניסינו הרבה דברים בסקס וחיפשנו דברים חדשים לגוון את חיי הסקס שלנו. באחד ממפגשים אינטימיים שלנו הוא הציעה לי להצטלם עם בחורה אחרת, אמרתי שאני אחשוב על זה.

כבר בבית הפנטזיה שלי בנתה תמונות מחרמנות מאוד, בחיים לא היה לי סקס עם בחורה וככל שחשבתי על זה יותר ככה רציתי את זה יותר. ולכן הסכמתי. רונן מצא דירה דיסקרטית ולקח אותנו לשם. טלי, ככה קראו לבחורה השניה, היית מאוד יפה. הגוף שלה היה סקס והבנתי שאי אפשר לא לרצות בחורה כזאת. שתינו יין ודיברנו על כל מיני דברים. כאשר סיימנו בקבוק לשניים, רונן לא שתה, כי הוא נהג, הרגשתי שהראש שלי מסתובב. אני לא יודעת ממה, אלכוהול או תשוקה. טלי התקרבה לשפתיים שלי ואני עניתי לה. השפתיים שלה היו מתוקות כמו דבש ולא רציתי להפסיק את הנשיקה. אבל היא עשתה את זה והתחילה לנשק את הצוואר שלי ולהוריד את השמלה שלי. אני פתחתי את החולצה שלי וראיתי את חזיה הלבשה שלה שתאמה כל כך יפה עם השיזוף שלה.

כאשר הבגדים נשארו על הרצפה החלטנו לעבור לג'קוזי והמשכנו את הנשיקות שלנו שם. היא לטפה את שדיים שלי והאצבעות שלה כבר היו למטה, בין הרגליים שלי. קצת התביישתי וטלי החליטה לקחת הכל לידיים שלה. האצבעות שלה כבר שיחקו עם הדגדגן שלי, היא עשתה את זה כל כך טוב כמו שאף גבר לא ידע לעשות. אחרי כמה דקות האצבעות שלה גלשו לתוך החור שלי. היא זיינה אותי בקצב משתנה וזה שיגעה אותי. כבר שכנו מרונן שהיה מצלם אותנו.

"אני רוצה לנשק אותה" – היא לחשה לאוזן שלי -"נעבור למיטה?"

אני עשיתי את מה שהיא רצתה בלי להגיד וזה לא היה חשוב כי גם ככה לא הייתי יכולה להגיד לה לא. אבל לרונן היה רעיון אחר – הוא הציעה לנו ללכת למקלחת. אהבנו את הרעיון שלו. נישקתי אותה ולקחתי סבון נוזלי, התחלתי למרוח אותו על הגוף הסקסי שלה. התחלתי מהכתפיים והידיים שלה, אז עברתי לשדיים שלה וסיימתי עם הבטן. אחרי זה נצמדתי אליה והתחלתי ללטף את הגב שלה, למטה אל התחת שלה. אז היא עצרה אותי, סיבבה אותי עם הגב אליה והתחילה למרוח סבון לשדיים שלי. היא ליטפה אותם בעדינות, בו זמנית היא נישקה את הצוואר שלי. הידיים שלה ירדו למטה. אז היא קיפלה אותי קדימה התחילה למרוח סבון על התחת והרגליים.

באותו הרגע זה הרגיש כמו עינוי בשבילי, כי רציתי שהידיים שלה יהיו במקום אחר לגמרי. היא הרגישה את זה וחזרה אל התחת שלי. היא מחצה אותה, ליטפה ונתנה סטירות קלות, אבל לא מהירה להמשיך למקום אחר. כל זה רק הדליק יותר ויותר את התשוקה שלי. אז לקחתי את היד שלה והובלתי אתה אל הדגדגן. היא נצמדה אלי עם כל הגוף והתחילה ללטף את הדגדגן בעדינות. לא רציתי שזה יגמר. היא שוב החדירה אצבעות בפנים וזיינה אותי. יד שניה שלה המשיכה ללטף את הדגדגן. אני פשוט סגרתי את העיניים והרגשתי שאני עפה לעולם אחר לגמרי. היא עשתה את זה כל כך טוב שקיבלת אורגזמות מרובות תוך זמן מאוד קצר.

מה היה בהמשך אני לא הולכת לספר, אבל זה היה מפגש אינטימי אחרון שלנו עם רונן, אבל עם טלי…אבל זה כבר סיפור אחר. רק חבל שכל התמונות נשארו אצל רונן.