אני כבר לא יכולתי להחביא את ההתרגשות והרצון שלי, הכוס שלי הסגיר אותי. הוא היה רטוב מידי ורק התחלנו ואני אפילו לא הייתי ערומה לגמרי. אבל הידיים שלו עשו דברים מדהימים, כנו נגן מקצועי יודע בדיוק איפה לגעת ומה ללחוץ בכלי המיתר שלו. זה היה משחק, אבל את המשחק הזה אני תמיד אהבתי.
בזמן מפגש אינטימי איתו הייתי הופכת לכלבה חרמנית שתמיד רטובה. כזאת שרק מחקה את שהוא יכניס את הזין לתוך החורים שלה. בזמן סקס כזה פראי לא יכולתי לחשוב על כלום חוץ מהנאה שנותנים לי. אלה הרגעים שאני מתבאסת שלגברים יש רק זיין אחד. 
"נשתה קפה?" – הצעתי לו בתקווה שהוא יסכים ויהיה לי זמן להירגע קצת ולא להיות חרמנית כל כך. פחדתי שהוא יכניס את היד לתחתונים וגיעה בכוס שלי. הייתי בטוחה שהיד שלו תירטב לגמרי במיצים שלי. "אני חייבת מקלחת קרה" – חשבתי לעצמי. זה הדבר היחיד שהיה עוזר לי עכשיוץ 
"קפה?" – הוא ענה לי -"קפה זה טוב, אבל לא עכשיו. עכשיו אני רוצה משהו אחר"
הוא חיבק אותי והתחיל לנשק אותי עם השפתיים החמות שלו. 
-"את באמת מתוקה, אני רואה. כל כך טעימה"
הרגשתי עד כמה הוא חרמן. זה היה מדהים, הכרנו אחת את השני עוד מבית ספר, אבל המשיכה הרגשנו רק אחרי שלנינו כבר הייתה משפחה ושנינו היינו רחוק מעל שלושים. "אלוהים, על מה אני חושבת". אז הרגשתי שהידיים שלו פותחות את החזייה שלי, רגע אחרי זה נשארתי מולו רק בתחתונים. פעם ראשונה בחיים לא הרגשתי באי נעימות ערומה מול גבר. הוא הרים אותה על הידיים ולקח למקלחת. הוא נישק אותי בכל מקום: שפתיים, עיניים, לחיים, אוזניים. לא היה לי זמן אפילו לענות על הנשיקות שלי. הוא התחיל לנשק את הצוואר שלי ואז ירד אל השדיים. הוא נשך את הפטמות שלי והתחיל לרדת יותר ויותר למטה. לא שמתי לב איך הוא הוריד את התחתונים שלי כי הייתי כולי בתוך הרגשות שלי. 
הוא עמד מולי על הברכיים, זרק את הרגל שלי הכתף שלו והתחיל ללקק את הכוס שלי. הלשון שלו חדר עמוק, אבל לא עמוק מספיק. בגלל זה האצבעות שלו באו לעזרה. אני לא יודעת מה בדיוק הוא עשה, אבל זה כמעט גרם לי לאבד הכרה. 
"תגידי לי שאת רוצה אותי"
"אני רוצה אותך"
"שוב פעם"
"אני רוצה אותך…."

המשך: https://t.me/oligarchescorts