הרבה בנות חושבות שאין צורך במשחק מקדים לגבר, כי הם גם ככה מתחרמנים מהר. זה אולי נכון אבל הרבה שוכחים שככל שהגבר יותר חרמן והתשוקה המינית שלו יותר גבוהה ככה הוא יותר נהנה מסקס וגם מוכן לתת בחזרה. אנחנו נדבר כאן על כמה שיטות להרתיח את הראש של הגבר לפני סקס. במידה ותצליחו לעשות את זה נכון המפגשים אינטימיים שלכם תמיד יהיו לוהטים.

משחק מקדים למשחק מקדים
משחק מקדים יכול להתחיל הרבה לפני הפגישה שלכם. אפשר לשלוח לבן זוג שלך תמונה ארוטית או לספר לו מה מחקה לא בערב ומה את הולכת לעשות איתו. זה גורם לבן זוג שלך לחשוב ולצפות לערב. לא צריך גם לשכוח על הבגדים שלך, גברים אוהבים עם עיניים. במידה ותפגשו אותו בלבוש סקסי מייק אפ טוב תגרמו לו לצפות עוד יותר חזק להמשך הפגישה האינטימית שלכם.

נשיקות
כן זה אולי נשמה מוזר,אבל גברים אוהבים נשיקות. לא מדובר פה רק על נשיקות בשפתיים. צוואר ואוזניים זה גם אזורים מאוד טובים לנשיקות. גם הנשימה החמה שלך ליד האוזן יכולה לגרום לגבר להתחרמן. על תשכחי גם את הפטמות של הגבר, זהו אזור מאוד רגיש גם אצל גברים. נשיקות זה גם דרך מאוד טובה להכין את הגבר למציצה. תתחילי מהשפתיים שלו ואז תרדי למטה בלי לפספס שום איבר בדרך.

נגיעות
קיימות הרבה דרכים לגעת בגבר שלך, כל אלה יכולים להראות לגבר שאת רוצה אותו במאת.
-אפשר לחבק אותו בצוואר ולמשוך אליך לנשיקה
-אפשר להכניס את הידיים מתחת לחולצה ולעביר עם הציפורניים על הגב שלו
-אפשר לתפוס אותו בתחת
-אפשר להכניס את הידיים לתוך השערות שלו
-אפשר להכניס את היד לירך הפנימי שלו

שליטה או ויתור על שליטה
לא ,אני לא מדבר כאן על משחקי שליטה ובדסם, אין לכם מה לפחד.
אני מדבר על דברים יותר פשוטים, מי ביניכם מתחיל את הסקס? הוא או את?
עם זה הוא, אז תנסו לקחת ממנו את השליטה, תפני את השיחה לשיחה אינטימית, תפשיטי אותו לפני שהוא עשה את זה ראשון, תגידי לו מה את רוצה שהוא יעשה. עם שליטה תמיד בידיים שלך,אז תתני לא לשלוט על המצב.