אף אחד בעולם לא יכול להגיד איזה מקצועה תתפוס את רוב הזמן בחיים שלכם. גם אני לא חשבתי שהתפקיד שלי בחיים תהיה בתור נערת ליווי יוקרתית. לפעמים אני רוצה לדבר על העבודה שלי, אבל כמו שאתם מבינים חברים וקרובי משפחה לא יודעים על המקצועה שלי. בשבילם אני קטיה – אדמיניסטרטורית של מועדון לילה, ללקוחות שלי אני לסלי -אחת מנערות ליווי בבת ים של גיישה אסקורט.

בנות בתחום שלי חייבות להיראות ברמה גבוהה. הגובה שלי 170, עיניים ירוקות, ברונטית עם גוף סקסי ביותר. אני אוהבת הזמנות הקשורות למשחקי תפקידים. הפעם הלקוח רוצה לזיין חשפנית. להזמנות כאלה יש לי מועדון עם חדר וי אי פי. לבשתי לבני נשים סקסיים וגרביונים. הלבשתי מעיל ארוך ויצאתי להזמנה. נכנסתי למועדון, ההבטחה כרגיל משחקת את עצמה שלא מכירים, אבל הם יודעים בדיוק למה באתי. כדי לא למשוך יותר מידי תשומת לב ישר הלכתי לחדר. טוב המשחק מתחיל – נכנסתי לחדר.

על הספה ישב גבר בן 35 בערך, רציני מאוד. איש עסקים, כאלה אוהבים דיוק. התקרבתי אליו ונישקתי אותו. הוא נתן לי מעטפה עם כסף – אני תמיד לוקחת כסף מראש. במרכז החדר היה עמוד. גבר משך אותי אליו והתחיל להוריד את המעיל שלי בכוח. ברגע שהוא הצליח לשחרר אותי מבגדים המיותרים הוא התנפל על השדיים שלי. הוא נישק אותה ומחץ בידיים. אז הוא עצר, דחף אותי, התיישב ואמר "תרקדי". אני יודעת לעשות את זה טוב, לקחתי שיורים. כבר אחרי כמה דקות הוא התחרמן בצורה מטורפת. ירדתי מהעמוד והתקרבתי אליו. התחלתי לעשות לו לאפ דאנס, הרגשתי דרך המכנס שלו שהוא כבר קשה, אבל ידעתי שזה יותר מידי מוקדם לעבור לעיקר.

נשיקה על הצוואר, אז על השפתיים, אנחנו משחקים בלשונות שלנו. אז הוא הסתבך בחזייה שלי, עזרתי לו במהירות והוא סוף סוף ראה את שדיים שלי. הוא התחיל לנושך את הפטמות שלי. אז היד שלו ירדה לתחתונים שלי, הוא ישר הרגיש שאני רטובה ואהב את זה.

"זונה רטובה, זה טוב" – הוא לחש לי לאוזן.

ירדתי מולו על הברכיים והתחלתי להוציא את זין שלו. הוא לא היה ענק במיוחד, אבל ממש לא קטן. בזהירות ליקקתי את הראש ואז התחלתי לבלוע אותו יותר ויותר עמוק. הוא תפס את הראש שלי ופשוט התחיל לזיין אותי לתוך הפה. כאשר נמאס לו מזה הוא שחרר את הראש שלי ונתן לי להמשיך בעצמי. גברים אוהבים לשלוט – התרגלתי לזה. אחרי כמה דקות, קמתי והתיישבתי עליו, הוא תפס אותי והחדיר את הזין. הוא היה חזק, הוא קדח את החור שלי בכל הכוח, הוא מחץ את התחת שלי חזק, נהניתי מזה, גם הוא. אז הוא שם אותי על ארבעה בתנוחה של דוגי, רוב סיכוים הוא רוצה סקס אנאלי.

-"לא, רק לא בתחת!" – התחלתי להתחנן, גברים אוהבים כאשר חושבים שאני פוחדת מסקס אנאלי. – "יש לך גדול מידי, זה יכאב לי"

– " עבודה שלך לעשות מה שאני רוצה" – הוא אמר לי ונתן סטירה על הטוסיק.

בהתחלה הרגשתי את אצבע שלו בחור תחת, הוא הכניס אותו וזיין אותי קצת, אז הוא הכניס את הזין שלו. זה היה כואב.

-" איי, תעצור, זה כואב!" – צרחתי, אבל הוא המשיך ודי מהר הכניס אותו עד הסוף.

-" חור צר, ממש נעים" – הוא אמר והתחיל להגביר את קצב. גנחתי יותר ויותר עם כל תנוע.

-"חזק יותר, יותר מהר" – צרחתי לו

-"והיא עוד פחדה בהתחלה" – הוא אמר, פתאום הוא עצר וגמר לי לתוך התחת. הסתובבתי והתחלתי למצוץ את הזין שלו. הוא היה מאוד מרוצה מזה. לקח סיגריה והתחיל לעשן.

-"אני חושב שאני נהיה קרובים, זה בטוח לא המפגש האינטימי האחרון שלנו" -הוא אמר לי .