אני בזוגיות מאוד מיוחדת,לא היינו ביחד כמעט חודש , היום הוא סוף סוף הגיעה.

-"סוף סוף אני לידך מתוקה שלי, כל כך התגעגעתי" – הוא חיבק אותי ומשך לעצמו.

ניסיתי לברוח ממנו, כי הייתי אמורה להיות עצבנית עליו. הכל חסר תועלת. הוא החזיק אותי חזק וניסה לנשק. אני לא רואה אותו חודשים וכאשר הוא סוף סוף מגיעה אין לי כוחות לריב איתו אפילו קצת.

"נלך למיטה?"

"ומה אם ארוחת ערב? בזבזתי שעתיים להכין"

"אחרי זה מתוקה, קודם מיטה"

הוא חייכך וזה השאיר אותי בלי שום כוח להתנגד. התפשטנו כמו בצבא, אף אחד מאיתנו לא רצה את כל הרומנטיקה ומשחקים מקדימים לחצי שעה, רצינו סקס חייתי. רציתי כבר להרגיש אותו בתוכי, עמוק בפנים, בכוח ובמהירות. הוא כבר לא יכל להחזיק את היצר הגברי שלי. כמה תנועות ואז הוא מוצא את הזווית הנכונה והוא בפנים. חזק ועמוק, עוצר לשניה וברגע הזה אני מבינה שאני לא צריכה יותר כלום, רק להרגיש אותו בפנים. הוא שלי, אני מרגישה את איך הזין שלו רועד, אני שומעת את לחש החם שלך, הזמן נעצר, שנינו נהנינו ממה שכל כך חיכינו לו כל הזמן הזה.

חזרתי לעצמי כאשר הוא התחיל לזוז בתוכי, הידיים שלנו פשוט טיילו על השדיים, צוואר אחת של השני, הוא גנח בשקט והקצב של התנועות שלו הגביר. הוא התקרב אלי ונשך אותי על האוזן. זה גרם לזרם חשמל לעבור דרך הגוף שלי, התחלתי לזוז לכיוון שלו כי רציתי להרגיש אותו כמה שיותר עמוק. הכנסתי את הציפורניים שלי לתוך הגב שלו כדי לקרב אותו כמה שיותר.

"רוצה מלמלה?" – הוא לחש לאוזן שלי. שינינו את התנוחה והתיישבתי על הזין שלו בעדינות. התחלתי לרכב עליו והוא הרים את הראש ונהנה מהמראה של הזין שלו גולש בכוס בזמן שאני קופץ חזק יותר ויותר עליו.

"לעט לעט…ילדה שלי…אנחנו לא רוצים לסיים עדיין" – הוא חייך. הוא השכיב אותי על הבטן, עצרתי את הנשמה בהמתנה לתנוחה האהובה עלי. הוא נכנס לתוכי באיטיות ובעדינות, אז הוא הגביר את קצב והתחיל לזיין אותי במהירות. בתנוחה הזאת זה הרגיש כל כך צר, הרגשתי את הזין שלו כמו שלא הרגשתי אף פעם. הוא נצמד עם הגוף שלו אלי וברגעים האלה הרגשתי את הזרם שעובר דרכי ועם כל תנועה שלו הזרם הופך להיות חזק יותר ויותר. ואז אחרי עוד תנועה אני מרגישה שהשרירים שלי מתחילים להתכווץ בניסיון לדחוף את הזין החוצה. אני תופסת את הסדין עם הידיים ומתחילה לצרוח. הוא עושה עוד כמה תנועות ואני מרגישה את הזרע שלו בפנים.

הוא לא ממהר להוציא את הזין, לא ממהר לסיים את המפגש האינטימי הזה.