אנחנו נוסעים במונית שירות ואני רועדת בהמתנה. עוד מעט אנחנו מגיעים לדירה הדיסקרטית ונעשה סקס לוהט. היד שלו ליטפה את הרגל שלי, הרגשתי שהוא רוצה אותי חזק. גם לא היה קשה להחזיק את עצמי בידיים. נשכתי את השפתיים שלה, הרגל שלי רעד, משכתי את השמלה שלי. סוף סוף התחנה שלנו, ראיתי אש נדלק בעיניים שלו. בהליכה מהירה התקדמנו לכיוון הדירה. עלינו מהר על המדרגות. ניסיתי לפתוח את הדלת עם ידיים רועדות. אחרי כמה שניות של ניסויים הצלחתי להכניס את המפתח לחור. 
ברגע שנכנסו לדירה הוא ישר תפס ובתנועה מהירה הצמיד אותי אליו. התחלנו להתנשק ולהתקדם לכיוון המיטה. כאשר נכנסנו לחדר שינה הוא התיישב על המיטה. אני הורדתי את השמלה שלי וזרקתי אותו לצד, נשארתי בחזייה ותחתונים, הוא הוריד את החולצה שלו והמשיך להביט עליי. התיישבתי מולו על הברכיים. התחלתי ללטף את את הרגליים שלו. יותר  ויותר למעלה, עד שלא הגעתי אל הזין שלו. פתחתי רוכסן והורדתי את המכנסיים. רציתי להרגיש טעם של זין בתוך הפה ורציתי את זה כמה שיותר מהר. תפסתי את הזין עם היד ונישקתי את הראש שלה ואז התחלתי ללקק אותו לכל הארוך. תפסתי אותו עם השפתיים והכנסתי לתוך הפה. התחלתי למצוץ, כל פעם ניסיתי לבלוע את הזין יותר ויותר עמוק. כל הזין שלו היה רטוב מהרוק שלי, הסתכלתי לתוך העיניים שלו והרגשתי את החום בין הרגליים שלי. 
הורדתי את החזייה והמראה של השדיים המדהימים שלי נפתח מולו. הוא קם, הרים אותי והתחיל ללטף ולנשק את הגוף שלי. הוא ירד למטה ומשך את התחתונים שלי. הידיים תפסו את הטוסיק והנשיקות ירדו אל הבטן. אז הוא קיפל אותי על המיטה. נעמדתי על ארבע עם התחת אל הפנים שלו. כמעט ישר הזין שלו נכנס לתוך החור שלי. בהתחלה הוא זיין אותי בעדינות, כאילו הוא מפחד ממשהו. אז הוא התחיל להגביר את המהירות. צלילים של סקס התחילו להתפשט בחדר. אחרי מספר דקות הרגשתי שהאורגזמה שלי כבר קרובה. זה תמיד ככה איתו, כמה תנועות ואני גומרת. גם הפעם גמרתי חזק. 
גמרתי, אבל הייתי צריכה לעזור גם לו. שוב פעם ירדתי למטה, התיישבתי על ברכיים ושמתי את הזין שלו בין השדיים. סגרתי את השדיים חזק והוא התחיל לזיין אותי ביניהם. לפעמים הייתי מלקקת את הראש וכמה דקות אחרי זה הוא גמר על השדיים שלי. מרחתי את הזרע לתוך העור.
כל פעם שאנחנו במפגש אינטימי איתו ביחד, אני מרגישה חרמנות מיוחדת. זאת הרגשה הטובה ביותר שיכולה להיות.